Formulář pro vrácení zboží

Pokud zákazník/zákaznice není se zakoupeným zbožím spokojen/a, může odstoupit od kupní smlouvy a toto zboží vrátit. Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy je nutné oznámit nejpozději do 14 dnů od jeho doručení, a to písemnou formou - emailem na info@anglickegolfky.cz a zboží následně bez zbytečného odkladu vrátit na adresu: ANGLICKÉ GOLFKY s.r.o., Wiesenthalova 1, 155 00 Praha 5. Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete použít formulář pro vrácení zboží.  

Zboží bude prodávajícím po předchozí dohodě se zákazníkem/zákaznicí a po doručení takového zboží na adresu prodejce ANGLICKÉ GOLFKY s.r.o. přijato. Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní, v původním obalu a se všemi etiketami. Zboží je samozřejmě možno rozbalit, vyzkoušet běžným způsobem a pak běžným způsobem zase zabalit a vrátit. Nesmí ale vykazovat známky používání, nošení, mít odstříhané cedulky, v balení nesmí chybět náhradní knoflíky, gumičky, pokud jsou součástí výrobku apod. Pokud není balení kompletní, má prodejce ANGLICKÉ GOLFKY s.r.o. nárok strhnout z vracené platby poměrnou částku, která je potřeba pro uvedení zboží do původního stavu. K zásilce je nutno přiložit kopii daňového dokladu /fakturu/ nebo jiný doklad dokazující zakoupení zboží v našem eshopu www.anglickegolfky.cz a číslo účtu, na který je možné vrátit peníze.

Po obdržení vráceného zboží prodejce zkontroluje vrácené zboží a nejpozději do 14-ti dní zákazníkovi/zákaznici vrátí zpět odpovídající částku převodem na jeho uvedené číslo bankovního účtu. Poštovné se vrací pouze v případě, kdy za dopravu při objednání zboží zákazník/zákaznice zaplatil/a a vrátil/a kompletní objednávku. Pokud si část objednávky ponechal/a, poštovné se již nevrací. Peníze se vrací převodem na účet zákazníka/zákaznice.