Zapůjčení golfového kočárku na 1 měsíc

 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 859,50 Kč bez DPH
2 250 Kč / ks    
Kód produktu 0004
Značka Maclaren
Webová stránka značky maclarenbaby.com/
Kategorie půjčovna kočárků
 

Chystáte se na dovolenou a nechcete si kupovat golfový kočárek jen kvůli pár dnům? Máte obavy, že vám váš drahý kočárek letecká společnost poničí? Přiletěla vám kamarádka ze zahraničí a potřebuje si na týden půjčit kočárek? Rádi vám náš kočárek zapůjčíme na dobu, kterou potřebujete. 

Jak to funguje?

  1. Objednáte si kočárek na našem e-shopu a my vám jej doručíme /zde účtujeme dopravné*/ nebo zajdete k nám na prodejnu, kde vám kočárek zapůjčíme osobně a seznámíme s obsluhou. V nabídce máme Maclaren Quest golfky, které jsou lehké skladné a zároveň poskytnou dítku plnohodnotnou ložnou plochu /polohovací zádová a nožní opěrka/. S dítkem tak na dovolené nemusíte např. pospíchat "na pokoj", aby se vyspinkalo:-) 
  2. Budeme po vás požadovat vratnou zálohu 3 000 Kč v hotovosti a doklad totožnosti /abychom mohli vyplnit doklad o zapůjčení/.
  3. Při vrácení kočárek překontrolujeme, zda je v pořádku - pokud ano, z depositu vám odečteme půjčovné a rozdíl vám vrátíme. Je-li kočárek poničený, můžeme od vás požadovat poplatek za jeho uvedení do původní stavu /při případném poničení leteckou společností, je vždy důležité sepsat reklamační protokol na daném letišti a předat nám jeho kopii/.
  4. Pokud nám vrátíte kočárek extrémně znečištěný, budeme po vás ale požadovat poplatek 500 Kč za znečištění.

 

*Jak je to s dopravou kočárku k vám/k nám a platbou na dálku?

  1. Pokud máme dostatek času, kočárek vám před vaším odjezdem/odletem doručíme standardně přes Českou poštu nebo kurýrem Geis po celé České republice. Je-li objednávka vyšší než 600 Kč, máte dopravu kočárku zdarma. 
  2. Pokud si přejete doručení/vyzvednutí po Praze v rámci 1-2 dnů, budeme vám účtovat poplatek 200 Kč/ za každou cestu.
  3. Platba kočárku při zapůjčení "na dálku" probíhá ve 2 krocích/platbách: v první platbě zaplatíte deposit 3 000 Kč a v druhé cenu půjčovného. Jakmile nám kočárek pošlete a my jej přijmeme bez výhrad, vrátíme vám deposit v plné výši zpět na účet /pokud je kočárek extrémně znečištěný, depozit bude ponížen o 500 Kč tj. poplatek za znečištění/.

 

Pokud s námi přesto chcete ještě něco probrat, pište na info@anglickegolfky.cz nebo volejte na tel. číslo 776 656 874. Děkujeme. 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: